www.cvonline.hu

Recepciós - asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1095850

Dinamikusan fejlődő ügyfelünk megbízásából munkatársakat keresünk budapesti munkavégzéssel 4 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Általános recepciós feladatok elvégzése
  • Dokumentumok postázása és iktatása
  • A bejövő telefonok, faxok fogadása, kezelése, üzenetek továbbítása
  • Ügyfelek fogadása, eligazítása
  • Tárgyalók előkészítése
  • Ad-hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvismeret előny)
  • Középfokú végzettség, hasonló jellegű tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office alkalmazások használata
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Üzleties megjelenés

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség
  • Hétfőtől péntekig napi 4 órában 14:30-18:30-ig
  • Versenyképes juttatás
  • Megbízható, barátságos munkakörnyezet

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest