www.cvonline.hu

Recepciós gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1085636

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen. A világ egyik vezető HR-szolgáltatójaként cégünk a munka világának aktív formálója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most egy új kollégát recepciós gyakornoki munkakörbe, aki segítséget nyújt HR recepciós munkatársunk feladataiban.

Feladatok:

Az alábbi feladatok ügyintézésében kellene részt venned:

- ügyfelek, jelöltek fogadása
- beérkező telefonhívások kezelése
- futárrendelés és postai ügyintézés
- céges adatbázis karbantartása
- Back office és vezetők adminisztratív támogatása
- iroda rendjének fenntartása

Elvárások:

Elvárások:

- aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- heti 20-40 óra vállalása
- középfokú angol nyelvtudás
- Excel, Word magabiztos használata
- pontos, precíz munkavégzés
- kedves, udvarias, ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk neked:

- állandó és hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
- közvetlen, fiatalos csapat
- stílusos munkakörnyezet
- központi elhelyezkedés
- változatos munka

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján