www.cvonline.hu

Recepciós / Asszisztens

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Reklámajándékot forgalmazó cég keres sokrétű feladatok ellátására, általános asszisztensi pozícióra rátermett munkatársat, azonnali munkakezdéssel.

FELADATOK:

  • Vendégek fogadása, recepciós feladatok ellátása
  • Központi bejövő telefonhívások fogadása
  • Kimenő/bejövő posta kezelése, nyilvántartása
  • Iroda üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok
  • Adminisztrációs részleg támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word,Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

Előny:

  • B kategóriás jogositvány
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igényt várjuk az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő