www.cvonline.hu

Recepciós angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1005171

Munkavégzés helye: 23. kerület Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk recepciós munkatársat hosszútávra a 23. kerületbe.
Feladatok:

  • Céghez érkező külső látogatók, vendégek fogadása és regisztrálása, bejelentésük a megfelelő szakterületnek
  • Belső vállalati kommunikációban, illetve különböző vállalati események (pl. konferenciák) szervezésében való aktív részvétel
  • Telefonközpont kezelése, bejövő hívások fogadása és közvetítése
  • Valamennyi bejövő és kimenő posta kezelése, levelek, faxok, futárküldemények átvétele és adminisztrációja
  • Értekezletek és megbeszélések előkészítése

Elvárások:
  • Folyékony, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű kezelése
  • Magas szintű ügyfél-orientált fellépés
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Multinacionális környezet
  • Magas bérezés + cafeteria
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a megjelölt e-mail címen lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Budapest