www.cvonline.hu

Recepciós, általános asszisztens

Gödöllő csendes környezetében építettük meg a Boróka Egészségházat. Több mint 30 magánszakrendelésen, neves szakemberekkel várjuk pácienseinket. Igényes környezetben, gyors és páciens-centrikus ellátást biztosítunk.

 Csapatunk bővítése céljából keresünk

recepciós, általános asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • Beteg-orvos találkozók szervezése
  • Általános asszisztensi feladatok végzése:
    • számlázás
    • pénzkezelés
    • adatrögzítés
    • számítógépes operációs rendszerek ismerete, használata

Alapkövetelmény:

  • Egészségügyi végzettség
  • Több éves munkatapasztalat bármely egészségügyi szakterületről

További elvárások:

  • Laborvizsgálati.vérvételi gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Képesség több feladat egyidejű koordinálására
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Beteg-centrikus személyiség

Előnyök:

  • Kommunikációképes angol, és/vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Gödöllő ''Boróka Egészségház''

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérjük, bérigény megjelölésével küldje el pályázatát e-mailben!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest