www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 957960
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy média területen működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres

RECEPCIÓS

munkakörbe.

FELADATOK:
  • ügyfelek, egyéb célból érkező látogatók útbaigazítása, beléptetése
  • belépő kártyák kiadása, visszavételezése a jogosult személyek részére, erről nyilvántartás vezetése
  • kulcskiadás, visszavételezés a jogosult személyek részére, erről nyilvántartás vezetése.
  • telefonközpont kezelése
  • a kijelölt helyiségek tisztaságának ellenőrzése
  • a biztonsági kamerával megfigyelt területek figyelemmel kísérése
ELVÁRÁSOK:
  • büntetlen előélet
  • középfokú végzettség
  • számitógép felhasználói alapismeretek
  • határozott fellépés, udvarias , segítőkész hozzáállás
  • rugalmasság
  • recepciós munkakörben ellátott tapasztalat előny
  • angol nyelvtudás előny
AMIT AJÁNLUNK:
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • kellemes munkahelyi környezet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest
Amennyiben fekeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió