www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 1077653
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy 1996 óta számítástechnikai piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és tesztelésével foglalkozó cég. Csapatuk bővítéséhez keresünk munkatársat:

RECEPCIÓS (AG)

munkakörbe

Feladatok:
  • bejövő telefonhívások fogadása, üzenetek átvétele és átadása,
  • segítségnyújtás a kollégáknak ad hoc jelleggel,
  • egyéb ügyviteli, adminisztratív és marketing tevékenységek ellátása
  • iratok, levelek érkeztetése, kiküldése, csomagok átvétele
  • házipénztár/kassza kezelése
  • tárgyalások megszervezése
  • vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség (előny bármilyen pénzügyi, HR vagy marketing szakirányú végzettség)
  • társalgási szintű angol nyelvismeret (telefonon, illetve vendégek fogadása)
  • MS Office gyakorlott használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás
  • ápolt, igényes megjelenés
  • jó szervező és koordinációs képesség
  • jó kapcsolatteremtő és probléma megoldó képesség
  • monotonitás-tűrés, terhelhetőség
Előny:
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat
  • akár azonnali munkakezdés
  • bármilyen ügyviteli / nyilvántartó vagy könyvelési program használatában való jártasság
Amit kínálunk:
  • stabil háttér, 20 éve működő cég
  • kellemes fiatalos munkahelyi légkör
  • modern, egy éve kialakított új irodai környezet
  • biztos anyagi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés
Pozíció területei:
  • Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió