www.cvonline.hu

Recepciós / Adminisztrátor

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Vezető budapesti multibrand autó márkaszalon és márkaszerviz

Recepciós / Adminisztrációs

Pozícióba munkatársat keres

Cégcsoportunk önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban

Feladatok:

  • beérkező telefonok kezelése
  • érkező vendégek fogadása, tárgyalók bekészítése
  • beérkező-kimenő posta és fax üzenetek, csomagok feldolgozása, szétosztása
  • számlák iktatása, nyilvántartások kezelésében való részvétel
  • irodai és pénzügyi adminisztratív munkában való segítségnyújtás
  • egyes beszerzési feladatok ellátása
  • egyéb szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása, ügyvezető segítése

Az ideális pályázó az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves irodavezetői, vagy recepciós területen szerzett munkatapsztalat
  • felhasználói MS Office ismeret
  • precizitás, agilitás, jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • proaktív és jó szervezőkészség

Előny:

  • Idegen nyelv (angol, német) ismerete

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi mail címre, fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő