www.cvonline.hu

RECEPCIÓS (6819)

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•idegenforgalom területén (betegirányítás, recepciós) szerzett tapasztalat
•középfokú német nyelvismeret szóban és írásban
•felhasználói szintű számítógépes ( MS Office) ismeretek
Személyiségét tekintve :
•Jó problémamegoldó, kiváló kommunkációs készség
•precíz, önálló, környezetére és önmagára igényes

Előny:
•felsőfokú végzettség
•középfokú angol nyelvtudás

Feladatok:
•páciensek tájékoztatása és fogadása a recepciós pultnál
•telefonhívások, e-mailek fogadása, időpont egyeztetések lebonyolítása
•egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
8 órás, hétfőtől péntekig 8:00 – 16:00

Munkába állás időpontja:
•2015. február

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő