www.cvonline.hu

RECEPCIÓS (6253)

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Tihanyban található szálloda partnerünk számára keresünk munkatársakat a következő területre:
Recepciós
(Teljes és részmunkaidő)

Feladatok:
Érkező vendégek fogadása, tárgyalók rendjének fenntartása
Bejövő telefonhívások kezelése, üzenetek átvétele
Bejövő és kimenő levelek kezelése (postai és futárküldemények)
Gépelési, adatrögzítési, számlázási feladatok
Egyéb adminisztratív feladatok
Munkatársak támogatása, általános segítségnyújtás

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Legalább közép szintű  kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Gyors problémamegoldás, prioritások felismerésére való képesség
Ügyfél-központú, proaktív, együttműködő személyiség
Terhelhetőség
Precíz, hibamentes adminisztráció

Amit leendő munkáltatója kínál:
Szállás lehetőség,
Stabil munkahely
Kulturált környezet
Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
Tihany

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a "Recepciós" pozíció megnevezését.