www.cvonline.hu

Recepciós – hajós munka

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Recepciós

hajós munka

A CREW AGENCY - a hajós munkák specialistája - 1998 óta közvetít folyami és tengeri luxushajókra személyzetet - MEGBÍZHATÓ, KORREKT ÜGYINTÉZÉS A VÉDJEGYÜNK!

Recepciósokat keresünk az alábbi feltételekkel:

Munka leírása:

  • 4-5*-os folyami hajókon éjszakai és nappali recepciós munkakör:
  • utasok fogadása, folyamatos információadás, segítségnyújtás
  • utasokkal kapcsolatos adminisztráció (regisztrálás, számlázás)

Elvárások:

  • folyékony nyelvtudás (német és/vagy angol)
  • szállodai recepciós munkatapasztalat (4-5* szállodában minimum 1-2 év)
  • jó kommunikációs készség
  • nyitott, lendületes személyiség

Amit ajánlunk:

  • jó kereseti lehetőség (Fizetés: 1000-1600euro)
  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • utazás
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye: folyami hajók

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címünkön.

További információ a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol