www.cvonline.hu

Recepció

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

• Érkező vendégek fogadása, tájékoztatása
• Diákok regisztrálása
• Adminisztratív jellegű feladatok
• Postai küldemények átvétele, adminisztrálása
• Bejövő telefonhívások kezelése

Munkaidő: H-K-CS: délelőtt, P: délután
(A fenti időpontok kötelezők, további órák vállalására van lehetőség)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal és nettó órabér igénnyel. Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Recepciós”.

Érdeklődni a 0670/984-0041, 061/381-1048 telefonszámokon tudsz!

Munka időpont: Hétfőtől-péntekig

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Bérezés:

Elvárás

• Folyamatban lévő, nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
• Önálló, rugalmas, határozott, pörgős személyiség

Előny:
• Recepciós tapasztalat

Amit nyújtunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Gyakorlatszerzési, fejlődési lehetőség