www.cvonline.hu

Recepció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1011377
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Biztosítási asszisztenciát nyújtó nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársakat recepciós pozícióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, irányítása
  • Telefonok kezelése, a beérkező hívások irányítása
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése (postázás, összesítők készítése, stb.)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office ismeretek

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, normál munkaidőben napi 8 óra (legalább heti 3 alkalom vállalása szükséges)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelven kívül más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó bér: 720 Ft/óra
  • Igényes, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.