www.cvonline.hu
Recepció Vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.14.
Hirdetés azonosító: 969108
lejárt

 A Trenkwalder budapesti, központi irodája várja az alábbi pozícióba lelkes, leendő munkatársát:

Feladatok:

  • Az ügyfélfogadásban való aktív részvétel
  • Napi gördülékeny ügyvitel, és az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Kimenő és bejövő postai levelezés teljes körű lebonyolítása
  • Bekészítések, megrendelések intézése
  • Iroda teljes körű felügyelete, recepció munkájának koordinálása
  • Kimutatások, körlevelek készítése vezetői iránymutatások alapján
  • Országos autóflotta koordinálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kedves személyiség, talpraesett fellépés
  • Pozitív szemlélet, és dinamikus munkavégzés
  • Precíz, pontos, igényes munka, csapatban és önállóan is
  • Jó kommunikációs képesség személyesen és telefonon is

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.