www.cvonline.hu

REACH PROGRAM KOORDINÁTOR (6022)

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – fóti munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
REACH Program Koordinátor

Várjuk azon angolul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalat projektmenedzsmentjében.

Feladatok:
•A vegyi anyagokra vonatkozó szabályozási program támogatása a meglévő beszállítói körrel együttműködve.
•A beszállítókkal szemben támasztott elvárások, direktívák betartatása, a vállalati követelményrendszer szerint.
•Együttműködés az érintett beszállítókkal az egészség vagy környezet szempontjából ártalmas anyagok azonosítása, regisztrálása, engedélyeztetése érdekében.
•Kapcsolattartás a beszállítókkal a tanúsítványok bekérése, a folyamat nyomon követése esetleges gyorsítása érdekében.
•Vállalaton belül együttműködés a beszerzéssel, környezet-, és munkavédelemmel, mérnökséggel, minőségbiztosítással, a kockázati tényezők csökkentése és a szabályoknak történő megfelelés biztosítása érdekében.
•Végrehajtó és/vagy támogató feladatok ellátása; felmérések, vizsgálatok kezdeményezéstől a hatékony megvalósításig.

Elvárások:
•Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági vagy műszaki terület),
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban),
•Haladó szintű számítógépes ismeret: Excel (függvények, kimutatások), Word, Outlook
•Kiváló kommunikációs és elemző készség
•Folyamatvezetési affinitás, tapasztalat

Előny:
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (ORACLE),
•Tapasztalat project management területén.

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról (Újpest Városközpont / Újpest Városkapu / Örs vezér tér)
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Fót

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „REACH Program Koordinátor”