www.cvonline.hu

R&D Project Manager / Fejlesztési Projektvezető

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnercégünk sok éves múltra visszatekintő, piacvezető termékeket gyártó vállalat.  Projektcsapatuk bővítése céljából keresünk Hozzájuk szakembert, több éves releváns tapasztalattal:

Pozíció leírása:

Új termékek bevezetése a gyártása - egészen széria-gyártásig;
Projekt terv és follow-up rendszer elkészítése;
Vevői és gyár szintű kapcsolattartás (társterületekkel);
Projektcsapat munkájának összefogása;
Projekt kockázatainak szem előtt tartása, megelőzése;
Kapcsolattartás a kutatási és fejlesztési központtal;
Költségek megtervezése, nyomonkövetése, probléma esetén eszkalálása a külföldi anyavállalat számára;
Riportálás az Projekt Management csapat vezetőjének, aki külföldön dolgozik.

Követelmények:

Mérnöki végzettség (gépész, villamos, mechatronika)
Aktív angol nyelvtudás
Kutatás-fejlesztési területen erős projektvezetői tapasztalat (esetleg NPI tapasztalat kiválthatja) - min. 5-8 év

Előny:

Külsős projekt management képzés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Érdekes, kihívással teli munkakör
Összetartó projektcsapat, támogató vezetői légkör
Motiváló bérezés és juttatási rendszer
Bejárás támogatása, mobil, laptop

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Műszaki vezető

Trenkwalder Kft

Műszaki vezető kollégát keresünk magyar tulajdo...
Budapest

Trader

Villamosenergia kereskedő munkakörbe keresünk ú...
Budapest

Cash Collection Manager

Our SSC partner is looking for new colleague fo...