www.cvonline.hu

R&D MÉRNÖK

  • A hirdetés 856 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező,  indiai tulajdonban álló Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőkapacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszázadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

Jelenleg a Kapcsolóberendezések Üzletág részére keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

R&D MÉRNÖK

Feladatok:

  • A meglévő termékek továbbfejlesztése, vizsgálatra felkészítése
  • Műszaki rajzok elkészítése ProEngineer programmal
  • Ajánlati és szerződéses rajzok, dokumentációk elkészítése. Árkalkulációhoz szükség szerint anyaglista összeállítása, a kalkuláció ellenőrzése
  • A prototípus összeszerelésében való aktív közreműködés, ha módosításra van szükség a gyártás során, annak megtervezése
  • Tervezői támogatás és felügyelet biztosítása a gyártás, helyszíni szerelés és üzembe helyezési mérések alatt; a felmerülő problémák megoldásában segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Típusvizsgálatok megrendelése, megszervezése, együttműködés a vizsgáló intézettel

Elvárások:

  • villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • műszaki rajzok (gépészeti és villamossági) készítésében szerzett gyakorlat
  • ProEngineer program ismerete, jártasság használatában
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, regisztrálja önéletrajzát az alábbi linken keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő