www.cvonline.hu

Randstad Fejvadász

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.
Hirdetés azonosító: 980383

Karrierváltásban gondolkozol? Szeretnél egy dinamikus, komplex és sohasem unalmas új munkát, ahol folyamatosan emberekkel lehetsz kapcsolatban, ügyfél és jelölt oldalon egyaránt?
Kiaknázol minden lehetőséget, amikor értékesíthetsz, kapcsolatokat építhetsz, és ügyfelek igényeit mérheted fel? Szeretnél egy-egy eredményes napot koktélpartival zárni a további sikerek érdekében?
Ha eddig nem tudtad, hogy hogyan tovább; és eddigi mérnök/pénzügy/marketing/customer service szakterületed mellett hol tudnád még tovább kamatoztatni üzleti szemléleted, energikus hozzáállásod, olvass tovább a Fejvadász lehetőségről a Randstad-nál:

Feladatok:

Feladatok:

- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel, igényeik felmérése és optimális kielégítése
- Toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig: jelöltek felkutatása, interjúztatása és értékelése
- Új ügyfelek felkutatása és megszerzése: hideghívások egy croissant mellett, ügyféllátogatások
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
- Az adott iparág szakembereinek és álommunkáiknak felkutatása, és összepárosítása
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- Piackutatás, információszerzés, kapcsolati tőke mozgatása
- Karriertervezés, konzultáció

Elvárások:

Elvárások:

- Néhány éves, iparág specifikus tapasztalat (sales /marketing / IT /pénzügy / customer service)
- Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás alapvető elvárás, egyéb idegennyelv-ismeret előny
- Felsőfokú végzettség

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

- Bírod a nagy pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk:

Amit nyújtani tudunk:

- A toborzás-kiválasztás piacvezető cége vagyunk Magyarországon; multinacionális, biztos háttérrel
- Folyamatos fejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra, ha bizonyítod rátermettséged
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Színes egyéniségek körülötted, nagyszerű csapat, kiváló vezetők
Ismerj meg minket közelebbről és nézd meg a videónkat: Link megjelenítése

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján