www.cvonline.hu

Ranch Manager

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Szeretnek a természetben lenni, és szívesen végeznének olyan munkát, ahol ez nem csak lehetséges, de elvárás?

Szeretik az állatokat, és szívesen dolgoznának velük?

Ha a fentiekre a válaszuk igen, akkor ez a lehetőség Önöknek szól!

Ügyfelünk 11 hektáron elterülő lovas birtokára keresünk argentin póló lovak ellátására két fő

Ranch Managert

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye - Szár

A leendő munkatársak főbb feladatai:

  • Lovak ellátása és ápolása,

  • Lovak erőnléti tréningezése,

  • A birtok rendjének fenntartása,

  • Versenyszezonban a lovak versenyhelyszínre való elkísérése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség,

  • Állattartásban és lovas birtokon szerzett nagyjából 2 éves tapasztalat,

  • Megbízhatóság (erkölcsi bizonyítvány szükséges),

  • Önállóság és rugalmasság,

  • Hajlandóság a lovaglás megtanulására.

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt fizetés,

  • Lakhatás a birtok területén található házban,

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésüket, küldjék el magyar nyelvű önéletrajzukat Varga István részére a E-mail cím megjelenítése email címre!

Helyek Fejér
Kategória Egyéb