www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó multinacionális vállalat kecskeméti munkahelyére keres

raktár vezetői

pozícióban kollegát azonnali belépéssel, teljes munkaidőben, határozatlan idejű foglalkoztatással, több műszakos munkarendben.

Elvárás:

  • vendéglátásban és/vagy élelmiszeriparban 4-5 éves tapasztalat,
  • szakirányú középfokú végzettség,
  • min.5 év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat,
  • jó kommunikációs készség és képesség,
  • terhelhetőség,
  • jó fizikai erőnlét,
  • büntetlen előélet,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat.

Előny: német nyelvtudás

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő