www.cvonline.hu

Raktárvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 986055
lejárt

Baranya megyébe keresünk olyan új munkatársat
(Ref.: 1195 )
pozícióba, aki a képes Európa egyik legmodernebb gyárában helyt állni a rábízott feladatok ellátásában.

Olyan jelöltre van szükségünk, aki rendszerszemléletével és megfelelő logisztikai érzékével a folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetben hozzájárul a cég jó hírnevének erősítéséhez.

A munkakör alapvető célja

A logisztikai csoportvezetőnek jelentve feladata a vállalat területén lévő gépi berendezések és épületek javításához, karbantartásához szükséges anyagkészlet kezelése és tárolása, azok bevételezése és kiadása. Az anyagkészlet naprakész nyilvántartása és a raktár működtetése.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • A raktárban tárolt anyagok és alkatrészek nyilvántartása
  • A készletmozgással, anyagkiadással kapcsolatos tevékenységek irányítása
  • A készlet-, és anyagmozgások vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációja
  • Nyilvántartások ellenőrzése
  • Védőeszközök és munkaruhák kiadásának menedzselése
  • A veszélyes anyagok kezelése, tárolása és nyilvántartása
  • A targoncák szervizelése, tankolása, üzemagyag és egyéb elszámolások elvégzése
  • A raktár optimális kihasználtságának biztosítása
  • A raktári tárolás rendjének meghatározása
  • Raktárosok munkájának irányítása és ellenőrzése

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Műszaki anyagismeret
  • Raktárgazdálkodási ismeretek
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű vizsgával)
  • Legalább 3 év raktározási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Határozott fellépés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Önálló, kezdeményező és eredményorientált szemlélet
  • Célorientált, és hatékony munkavégzésre törekvő attitűd
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Modern, multinacionális környezetben, rugalmas feltételek mellett dolgozhat
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség várja
  • Vállalati cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Baranya megye

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A levél tárgyába írja bele: „Raktárvezető pozíció”

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu