www.cvonline.hu
Raktárvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 985209
lejárt

Pécs közelében elhelyezkedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Felelős a raktárkészletért
  • Gondoskodik az anyagok bevételezéséről
  • Nyilvántartja a raktárban tárolt anyagokat és alkatrészeket
  • Irányítja a készletmozgással, anyagkiadással kapcsolatos tevékenységeket
  • Adminisztrálja a készlet és anyagmozgásokat a vállalatirányítási rendszerben, ellenőrzi a nyilvántartást
  • Védőeszközök és munkaruha kiadását menedzseli
  • Megfelelően kezeli, tárolja és nyilvántartja a veszélyes anyagokat
  • Targoncák szervizelését, tankolását, üzemanyag és egyéb elszámolásokat elvégzi
  • Biztosítja a raktár optimális kihasználtságát
  • Meghatározza a raktári tárolás rendjét
  • Irányítja és ellenőrzi a raktáros munkáját

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Műszaki anyagismeret
  • Raktárgazdálkodási ismeretek
  • Targoncavezető OKJ-s bizonyítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű vizsgával)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
  • Adminisztrációs jártasság
  • Min. 3 éves raktározási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria, utazástámogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.