www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége

budapesti központi raktárába keres

kollégát.

Főbb feladatok:

  • Raktári működés operatív irányítása
  • Raktári műszakvezetők koordinálása
  • A beérkező termékek tárolásának, komissiózásának, kiadásának felügyelete és ellenőrzése
  • Raktározási folyamatok gördülékeny működtetése
  • Raktári leltárak koordinálása
  • Raktári rend fenntartása
  • A mérőszámok folyamatos ellenőrzése, értékelése
  • Folyamatos törekvés a logisztikai folyamatok fejlesztésére, a költségek csökkentésére, a hatékonyság fejlesztésére

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett szakirányú vezetői tapasztalat
  • Legalább 5 éves tapasztalat min. 40-50 fős csapat irányításában
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Rendszerszemléletű, stratégiai gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldás és önálló feladat végrehajtás
  • Erős MS Office ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatásokkal
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapatmunkában való részvétel

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő