www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Tiszavasvári székhelyű cég

munkatársat keres

Feladatok:

  • Raktári személyzet operatív koordinálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Napi szintű együttműködés a termelési egységgel
  • Készletek pontos követése, a nyilvántartások vezetése
  • Kimenő és beérkező szállítmányok koordinálása;
  • Riportolás a helyi közvetlen felettesnek

 Elvárások:

  • 3-5 éves, raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat (előnyt jelent a élelmiszer ipari területen szerzett tapasztalat)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

Előnyt jelent:

  • HACCP, ISO22000 és IFS minőségbiztosítási rendszerek ismerete

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

A fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő