www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 696 napja lejárt

A Gyermelyi Vállalatcsoport Logisztikai Ágazata a Makói Ipari Parkban közeljövőben átadásra kerülő régiós raktárába az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

Feladatok:

  • A raktár teljes körű működésének biztosítása, vezetői feladatainak ellátása,
  • Ki-és beérkező szállítmányok hatékony ütemezése,
  • Munkabiztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása,
  • Dokumentáció, kimutatások elkészítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú (műszaki) végzettség (érettségi),
  • Targoncavezetői engedély,
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó szervezőkészség, precíz, hatékony munkavégzés,
  • B kategóriás személygépkocsi vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Makó

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát Kardos Krisztina humánpolitikai vezető részére az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő