www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 22 éve műanyag fröccsöntéssel foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus munkatársat keres

munkakörbe,

egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Raktári működés irányítása
  • Targoncavezető munkatársak koordinálása kb. 12 fő
  • Targoncavezetők szabadságainak és munkaóráinak kezelése
  • Raktári leltárak koordinálása
  • Statisztikák, kimutatások készítése a vezetés számára
  • Raktári gépek állagmegóvásának biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, logisztikai végzettség előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 5 éves logisztikai tapasztalat
  • 2-3 éves vezetői gyakorlat
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Esetenként szombati munkavégzés vállalása
  • Elhivatottság, felelősségteljes gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • ISO TS 16949 ismeretek
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Szállítmányozási ismeretek
  • Wincarat Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német