www.cvonline.hu

Raktárvezető

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 915010

Német tulajdonú, magasrakodó és egyedi gépek, acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk gyöngyösi telephelyére keresünk munkatársat Raktárvezető pozícióba.

Feladatok:

- Kapcsolattartás a németországi központtal és a beszállítókkal
- Folyamatos együttműködés a termeléssel
- Raktári személyzet operatív irányítása
- Készletek nyilvántartása, követése
- Be- és kiérkező szállítmányok koordinálása

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség (előny: műszaki/gazdasági területen szerzett diploma)
- Kommunikációképes német nyelvtudás
- 3-5 év szakmai tapasztalat fémipari területen
- Műszaki rajz olvasási készség
- Erős vezetői affinitás, és/vagy vezetői tapasztalat
- Raktározási rendszerismeret, MS Excel ismeret
- Önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Professzionális munkakörnyezet
- Biztos vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a