www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a raktárban a magas színvonalú munka feltételeinek biztosítása (pl. kiszállítás, áruátvétel, árukiadás, szortírozás, visszárukezelés)
  • a raktárban végzett munkatevékenységek, folyamatok tervezése, megszervezése
  • a munkával kapcsolatban felmerült problémák hatékony megoldása
  • a raktárkapacitás optimalizálása
  • a raktár működésére vonatkozó szabályok betartása, beosztottakkal való betartatása
  • biztosítja a raktár operatív működését, kontrollálja a raktári dolgozók munkavégzését, beleértve a diák munkaerőt, bérmunkát végző külső vállalkozó munkavállalóit
  • betartatja a folyamatokat, biztonsági, munkavédelmi előírásokat
  • javaslatot tesz a raktári folyamatok fejlesztésére

Elvárásaink:

  • raktárvezető munkakörben eltöltött minimum 3 év
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (gyártás vagy FMCG)
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel-re
  • agilis, proaktív személyiség, stratégiai gondolkodásmód
  • pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • ambiciózus kreatív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • LEAN előny
  • minimum középfokú végzettség (felsőfok előny)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Dél-Pest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő