www.cvonline.hu

Raktárvezető()

Hozzáadva: 2017.06.24.
lejárt

Megbízónk egyedi gépek és berendezések gyártásával foglalkozó, 100%-ban német tulajdonban lévő középvállalat. Gyöngyösi telephelyükre keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Raktárvezető
Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok:

  • Raktári személyzet (raktárosok, diszpécserek) operatív koordinálása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a németországi központtal;
  • Napi szintű együttműködés a termelési egységgel;
  • Készletek pontos követése, a nyilvántartások vezetése;
  • Kimenő és beérkező szállítmányok koordinálása;
  • Riportolás a helyi közvetlen felettesnek, illetve a német központnak.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • 3-5 éves, raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat (előnyt jelent a fémipar területén szerzett);
  • Vezetői tapasztalat;
  • Középfokú, aktív német nyelvtudás írásban és szóban;
  • Magas szintű Excel ismeret;
  • ERP rendszer használatában való jártasság (SAP, Navision, stb.).

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon központi adatbázisunkba, majd jelentkezzen a Raktárvezető pozícióra.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő