www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 757 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, egyedi gépgyártással foglalkozó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Raktári személyzet operatív koordinálása

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, és a németországi központtal

  • Napi szintű együttműködés a termeléssel

  • Készletek pontos követése, nyilvántartása

  • Ki és beérkező szállítmányok koordinálása

Elvárások:

  • 3-5 év – lehetőleg fémipari - szakmai tapasztalat

  • Vezetői tapasztalat

  • Raktározási rendszerismeret

  • Átlagon felül MS Excel ismeret

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Középfokú, aktív német nyelvtudás elengedhetetlen

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria

  • Lakhatási, utazási támogatás

  • Béren felüli prémium

  • Szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő