www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 978 napja lejárt

A Libri Könyvkereskedelmi Kft.

XI. kerületi Központi Raktárába

raktárvezetőt

keres

Feladatok:

  • 7700 m2-es magas raktár szakmai vezetése
  • raktári folyamatok koordinálása, folyamatos optimalizálása az üzleti igények függvényében
  • operatív részvétel a raktár napi működésében
  • a raktári fegyelem folyamatos ellenőrzése, illetve betartatása
  • munkatársak motiválása, ösztönzése személyes példamutatással és szakmai támogatással
  • rendszeres riportolás a logisztikai igazgató felé

Elvárások:

  • legalább 5 év releváns tapasztalat nagy létszámú (50 fő feletti) csoportok operatív irányításában
  • kiváló operatív vezetői-, illetve kommunikációs és problémamegoldó készség
  • komplex látásmód
  • kiváló rendszerlátó képesség
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség

Előny:

  • SAP ismerete
  • lean szemlélet ismerete

Amit kínálunk:

  • modern technológiai környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dolgozói juttatási csomag

Munkavégzés helye

XI. Kondorosi út

Munkakezdés várható ideje

2015. február

Jelentkezési határidő

2015. január 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levelével a "Jelentkezés" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő