www.cvonline.hu

Raktárvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.02.
Hirdetés azonosító: 896085
lejárt

Szolnoki partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk:

Raktár vezető pozícióba

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok, képességek:

  • Gyártóüzemi raktárvezetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Vállalatirányításai rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • Nagyobb létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetésben szerzett jártasság+bizonyítvány

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • Az alapanyag és késztermék raktárban raktározási tevékenység irányítása
  • Raktári készletek kezelése
  • Beosztott munkatársak munkájának koordinálása
  • kapcsolattartás a termelő részekkel és kereskedelmi munkatársakkal
  • Alapanyag átvételezés
  • Termelő részek folyamatos alap-és segédanyag ellátása
  • Árukiadások szervezése, koordinálása, rakodás
  • Raktári rend folyamatos betartása

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el Önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu