www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Vasútmodelleket és fémjátékokat gyártó, dinamikusan fejlődő

Märklin Hungária Kft azonnali felvételre munkatársat keres

az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • az egy műszakos munkarendben dolgozó raktár működtetésének szervezése;
  • folyamatos törekvés az ellátási, logisztikai folyamatok fejlesztésére, a költségek csökkentésére, a hatékonyság fejlesztésére;
  • készletnyilvántartás felügyelete;
  • az anyagmozgások felügyelete;
  • szállítások megszervezése, koordinálása;
  • leltározások megszervezése és lebonyolítása;
  • a munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartatása;
  • audit alkalmasság biztosítása;
  • kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • minőségbiztosítási rendszereknek megfelelően biztosítani a raktári rend, tisztaság és fegyelem fenntartását a raktári területen;
  • raktári dolgozók (kb. 20 fő) irányítása, ellenőrzése, motiválása.

Alkalmazási feltételek:

  • legalább középfokú szakirányú (felsőfokú végzettség előnyt jelent) iskolai végzettség;
  • min. 3 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben;
  • Word, Excel, SAP ismeret előnyt jelent;
  • határozott kommunikációs készség;
  • határozott döntésképes alkat;
  • elhivatottság a munkája iránt, kiemelkedő elemző- és problémamegoldó képesség;
  • aktív társalgási szintű német nyelvtudás elengedhetetlen;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajz (magyar/német) és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német