www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 765 napja lejárt

 Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

munkakörre keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • Raktározási folyamatok irányítása
  • Felmerülő operatív problémák megoldása
  • Raktározási folyamatok gördülékeny működtetése
  • Beérkező anyagok átvételével, csomagolással, készáru kiszállítással kapcsolatos feladatok irányítása
  • SAP rendszerben könyvelés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Raktározás területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Kiváló MS office, SAP ismeretek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

Pozíció területe(i):

  • Logisztika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltűntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő