www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Feladatok:

  • A készáru raktár munkájának szervezése, irányítása
  • A munkavédelmi előírások és az eszközök rendeltetésszerű használatának felügyelete
  • Raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, új szabályozások létrehozása, bevezetése
  • Raktári készletek karbantartása J.D. Edwards rendszerben, készletpontosság biztosítása
  • Áru beérkeztetés (és minőségi ellenőrzés, átvétel) felügyelete
  • a beérkező áru átvétele, betárolása és a szakszerű áruelhelyezés nyomon követése
  • a készletezett tételek minőségének és mennyiségének nyomon követése
  • vevői rendelések összekészítése, komissiózás, átadása kiszállításra
  • Anyagkönyvelések rendszeres ellenőrzése, felügyelete
  • Felső vezetés felé jelentések készítése, beszámolók tartása
  • A vállalatcsoport kereskedelmi részlegével való folyamatos kapcsolattartás
  • Folyamatos törekvés az ellátási, logisztikai folyamatok fejlesztésére, a költségek csökkentésére, beszállítói problémák megoldására
  • Leltárok lebonyolítása
  • Raktári háttérfeladatok koordinálása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (raktárvezető)
  • Raktárvezetői tapasztalat (2-5 év)
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kezdeményező készség
  • Józan életvitel
  • Vezetői tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (8 órás munka, ½  8 órai kezdés)
  • Raktári ügyviteli rendszer használata
  • 3 hónap próbaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt munkakörülmények

Egyéb információ:

  • Hajdúböszörményi munkavállalók jelentkezése előnyt jelent
  • Munkarend: hétfőtől - péntekig
  • Munkába állás időpontja: 2014. 12. 01

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő