www.cvonline.hu

Raktárvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 859757
lejárt

Kecskeméti partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk Raktárvezető pozícióba

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok, képességek:

Gyártóüzemi raktárvezetési területen szerzett többéves
szakmai tapasztalat
Középfokú szakirányú végzettség
Vállalatirányításai rendszer működtetésében szerzett
tapasztalat
Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
Nagyobb létszámú csoport irányításában szerzett
tapasztalat

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

Az alapanyag és késztermék raktárban raktározási
tevékenység irányítása
Raktári készletek kezelése
Beosztott munkatársak munkájának koordinálása
kapcsolattartás a termelő részekkel és kereskedelmi
munkatársakkal
Alapanyag átvételezés
Termelő részek folyamatos alap-és segédanyag ellátása
Árukiadások szervezése, koordinálása, rakodás
Raktári rend folyamatos betartása

Előny:

Targoncavezetésben szerzett jártasság+bizonyítvány

A Megbízónk által kínált feltételek:

Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű

vállalatnál