www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 935 napja lejárt

A Schiller Autóház

gépjárműalkatrész raktárba

munkatársat keres

Feladatok

  • raktári tevékenységek (a raktári ki- és beszállítások, megrendelések) hatékony megszervezése, működtetése, irányítása, fejlesztése
  • előírások betartása
  • készletnyilvántartó rendszer kezelése
  • alkatrészek beazonosítása elektronikus program segítségével
  • belső ügyfelek kiszolgálása
  • áru átvétele, alkatrészek fizikai mozgatása
  • részvétel a leltározásban

Elvárások

  • közép/felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év raktározási tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • kezdeményezőkészség, felelősségvállalás
  • a munkatársak fejlesztése és motiválása érdekében kiváló vezetői, kommunikációs, illetve problémamegoldó készség
  • tulajdonosi szemlélet, és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • egyedi fejlődési lehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör
  • dinamikus munkakörnyezet

Előny:

  • gépjármű szerelői végzettség
  • gépjármű-alkatrész ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő