www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Német nyelvtudással

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • 4 fős csapat irányítása
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezető állásos, és magas emelésű)
  • Középfokú végzettség, német nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat min. 2 év
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen. (A tárgyban: BUDAPEST-raktárvezető megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő