www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

A Kovács Tüzép Kft.- Új Ház Centrum – Royal Kerámia munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Raktári szervezet koordinációja, szervezés
  • Fuvarokmányok kezelése
  • Beérkező áruk tételes ellenőrzése, átvétele
  • Áruk raktári elhelyezése, adminisztrálása
  • Raktári mozgások irányítása, könyvelése
  • Bemutatótermékek összeszerelésének felügyelete, ellenőrzése
  • Kiszállításhoz áru előkészítés koordinálása
  • Kiadott áruk tételes ellenőrzése, felelős árupakolás felügyelete
  • Leltár szervezésben való aktív részvétel
  • A raktár rendjének biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása és betartatása, áruvédelem biztosítása
  • Áruk átvétele és kiadása

Elvárások:

  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Kiemelkedő szervezői készség
  • Felelősség tudat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő műszaki jártasság
  • Fizikai tűrőképesség
  • Csapatszellem
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély (gázüzemű)

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Eger, Nagyváradi út 17.

A szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi email  címre küldje.

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő