www.cvonline.hu

Raktárvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 832305

Pozíció leírása / Job description

Gyümölcslé-gyártásban világszinten elismert és meghatározó szerepet játszó, osztrák tulajdonban lévő partnerünk számára Raktárvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Raktári tevékenységek (a raktári ki- és beszállításokat is beleértve) hatékony megszervezése, működtetése, irányítása, fejlesztése
- A szabványok szerinti előírások betartása
- Vezető szerep betöltése a raktáron belül, a mintegy 30 beosztott irányítása, munkájuk értékelése
- Aktív részvétel a raktár dolgozóinak kiválasztásában, fejlesztésében, létszámtervezés
- A saját fejlesztésű automatizált raktározási rendszer felügyelete, probléma esetén segítségnyújtás, kapcsolatfelvétel az osztrák kollégákkal
- Rendszeres és ad-hoc jellegű jelentések készítése és azok prezentálása a vezetőség felé (készletek, terméklejárat, selejt stb.)
- Minőségi illetve mennyiségi reklamációk kezelése
- Leltárak és karbantartások lebonyolítása, illetve ellenőrzése

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Minimum 5 év, FMCG termelővállalatnál szerzett raktározási tapasztalat
- Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
- Nagyobb létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- Kezdeményezőkészség, felelősségvállalás
- A munkatársak fejlesztése és motiválása érdekében kiváló vezetői, kommunikációs, illetve problémamegoldó készség
- Tulajdonosi szemlélet, és ügyfélorientált gondolkodásmód
- Előny: az SAP, ISO, IFS rendszer ismerete, WAMAS raktározási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Egyedi fejlődési lehetőség
- Kihívásokkal teli munkakör
- Kellemes és dinamikus munkakörnyezet
- Kiemelkedő kompenzációs csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a