www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Partnercégünk keres munkatársat

munkakörbe.

Olyan céltudatos pályázók jelentkezését várják, akik részesei szeretnének lenni egy dinamikusan fejlődő és nemzetközi szintű vállalatnak. Amennyiben fontos Önnek a szakmai fejlődés, a biztos háttér és egy remek csapatban elért siker, várjuk jelentkezését!

A leendő munkatárs feladatai:

  • A raktári munkafolyamatok tervezése, irányítása, ellenőrzése,
  • raktári csapat operatív vezetése,
  • beérkező és kiadott áruk tételes ellenőrzése és átvétele,
  • raktári dokumentáció kezelése,
  • felelősség a készletanalitika pontosságáért,
  • beszámolók tartása, jelentések készítése a vezetőség felé,
  • munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • vezetői attitűd
  • kiemelkedő szervezői készség
  • felelősségtudat
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság.

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem
  • biztos háttér, stabil környezet.
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol