www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

ARGENTO Kereskedelmi Kft.

T U B U L A R    C O N N E C T I O N S”

Acélkereskedelemmel foglalkozó törökbálinti importőr cégünkhöz a raktár-management folyamat működtetésének céljából tapasztalt

raktárvezetőt

keresünk.

Ha szeretne egy több, mint 15 éve stabilan működő, komoly szakmai kihívásokat teljesítő, sikeres cégnél dolgozni, jelentkezzen hozzánk!

Új kollégánk feladatai:

  • Tapasztalt kollégáink segítségével megismerheti a vállalat teljes logisztikai folyamatát, melybe Önnek nemcsak raktárvezetőként, hanem egyéb logisztikai feladatokat ellátó munkatársként is be kell kapcsolódnia!

Főbb feladatok:

  • Néhány fős raktári team napi munkájának szervezése, koordinációja
  • Raktárra kerülő anyagok bevételezése, elhelyezése, komissiózás, árukiadás
  • Készletmozgások adminisztrációja integrált vállalatirányítási rendszerben (Microsoft Navision)
  • Árumozgatás elsősorban targoncával és emelőgépekkel (acélcsövek mozgatása különös figyelmet és szakértelmet igényel)
  • Adagszám rögzítés Navisionben
  • Reklamáció- és problémakezelés
  • Esetenként a raktár áruszállítási feladatainak ellátása Magyarország területén céges gépkocsival (Renault Master)
  • Áruátadás vevő telephelyén, áru-és dokumentáció ellenőrzés
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, munka és tűzvédelmi előírások betartása
  • Időszakonkénti leltár végrehajtása.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (logisztikai képesítés előny)
  • minimum 5 éves munkatapasztalat raktári környezetben, melyből 2 év vezetői tapasztalat
  • hatékony munkatársi kommunikáció és együttműködés, melynek célja, hogy a raktári csapat minden nap jobban teljesítsen
  • tudjon alapfokon angolul (csak levelezéshez szükséges)
  • targonca vezetői engedély mellett rutinnal is rendelkezzen (száláru mozgatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • a jó fizikum és munkabíró képesség elengedhetetlen e munkakörben
  • legyen mobil és rugalmas, vevőinket Magyarország egész területén ki kell szolgálnunk – a min. B kat. jogosítvány alapfeltétel
  • legyen ügyfélközpontú, folyamatorientált és önálló munkavégzésre képes
  • legyen  terhelhető és szervezze jól a munkáját, egyszerre több feladatot is el kell végezni, nem ritkán rövid határidővel
  • számítunk felhasználói szintű számítástechnikai ismereteire (mi MS Office-t használunk – a Navision használatát meg lehet nálunk tanulni)

Amit kínálunk:

  • minőségi acéltermékek kereskedelmének alapos megismerése elsősorban logisztikai szempontból
  • további vezetői tapasztalatra tehet szert a raktárosok irányítása révén
  • tapasztalatot szerezhet az acéltermékek mozgatásában, raktározásában
  • tagja lehet fiatalos és lendületes logisztikai csapatunknak, ahol számítunk aktív és önálló munkavégzésére
  • kulturált, kellemes munkakörnyezetben dolgozunk Törökbálinton, a West-Gate Business Parkban (nincsenek multis allűrjeink)
  • stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk, hosszú távú munkalehetőséggel
  • az alapbéren túl cafetéria rendszert is kínálunk
  • rólunk a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre küldje. Kíváncsiak vagyunk a fényképes szakmai önéletrajzára, a bérigényére és a bizonyítványainak eredményeire. Ha van referencia levele,kérjük  azt is juttassa el hozzánk.
A munkát azonnali munkakezdéssel kínáljuk. Várjuk jelentkezését legkésőbb 2014.  június 30-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol