www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

 A Béres Cégcsoport

gyógyszer- és fitotéka nagykereskedelmi cége

raktárvezető munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább két év raktárvezetői tapasztalat
  • Vezetői hozzáállás, „jó gazda” szemlélet,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Számítógépes ismeretek, raktári rendszer(ek) ismerete
  • Csapatmunka

Előny: A fitotéka és/ vagy gyógyszer nagykereskedelmi tapasztalat

Feladatok:

Stratégiai :

  • A felsővezetés által jóváhagyott folyamatok bevezetése és végrehajtása a raktárban
  • Elvárt vevőelégedettségi szint biztosítása a raktár működésével kapcsolatban

Operatív :

  • raktári feladatok időbeni és pontos elvégzésének biztosítása;
  • műszakvezetők munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése;
  • raktári munkára ható törzsadatok hibáinak leszűrése, javíttatása;
  • vevői számlák kezelésének és irattárazásának felügyelete;
  • leltárak lebonyolítása, felügyelete;
  • a raktárt érintő készletveszteségek havi összesítése és ellenőrzése;
  • a raktár teljesítményének értékelése, elemzése;
  • a folyamatos teljesítmény biztosítása, túlórák meghatározása, okainak feltárása;
  • raktári hatékonyság növeléséről javaslatok készítése;
  • napi kapcsolattartás a fuvarozókkal;
  • szabadságolási ütemterv készítése;
  • a raktári rend és tisztaság betartása és betartatása;

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát bérigény megjelölésével 2014. június 15-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő