www.cvonline.hu
Raktárvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.04.
Hirdetés azonosító: 731246
lejárt

 Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Feladatok:

  •  A raktári tevékenység hatékony szervezése, végrehajtása
  • Raktári adminisztrációs tevékenység irányítása
  • A logisztikai szolgáltatás minőségi és mennyiségi tervének teljesítése
  • Erőforrások hatékony felhasználása
  • Raktári dolgozók munkájának szervezése és irányítása

Elvárások:

  •  Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
  • Munkaidő: Rugalmas, a raktári tevékenységhez igazodó

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.