www.cvonline.hu

Raktárvezető

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1154757

Mórahalmi partnercégünk raktárába keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.
Feladatok:

  • A gyár raktárgazdálkodási munkájának szervezése és irányítása
  • Beérkező, kimenő raktári forgalom koordinálása
  • Késztermékek elhelyezési rendjének, állagmegóvásának és vagyonbiztonságának biztosítása, fenntartása
  • Raktárkészlet nyilvántartása
  • Heti, havi és egyéb elrendelt leltár elvégzése a kiadott leltározási szabályzat szerint
  • A rend- és minőségbiztosítási előírások ellenőrzése
  • 10-12 főből álló csoport irányítása, koordinálása

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Többéves raktárvezetői, készletgazdálkodási tapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • "B" kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelemcsomag

Előnyök:
  • Felhasználói szintű Office ismeret (Főként excel, word használatban való jártasság.)
  • 1 műszakos munkarend
  • Utazási támogatás

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el részletes, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre a pozíció feltüntetésével.

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom