www.cvonline.hu

Raktárvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.

Világszinten vezető autóipari beszállító vállalat RAKTÁRVEZETŐ munkatársat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcra.

Pozíció leírása / Job description

• Tervezi, koordinálja és ellenőrzi a fizikai anyagáramlást a beérkezéstől a kiszállításig.
• Felügyeli a raktári berendezések állapotát, kihasználtságát.
• Biztosítja a készletek pontosságát és a raktárirányítási rendszer naprakészségét a teljes belső anyagáramlási útvonalon.
• Folyamatosan fejleszti és javítja a meglévő folyamatokat.
• Tervezi az új projektekkel kapcsolatos raktári kapacitások változását.
• Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel.
• Motiválja a beosztottakat és rendszeres visszajelzést ad és kér.
• Adminisztratív feladatok.
• Raktározási csapat vezetése, koordinálása.

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség releváns területen.
- Minimum 3 év raktárvezetői tapasztalat.
- Minimum 2 év releváns vezetői tapasztalat.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás; német nyelvtudás előnyt jelent.
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
- Önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség.
- Proaktív, innovatív hozzáállás.

Amit kínálunk / Offer

- Dinamikus, lendületesen fejlődő vállalat.
- Barátságos, összetartó csapat.
- Támogató vezetői háttér.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -