www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 18 napja lejárt

RAKTÁRVEZETŐ

Főbb feladatok

  • A raktár és az anyagi folyamatok (árubeérkeztetés, raktározás, termelés ellátás, kiszállítás) működésének biztosítása;
  • Közvetlen irányítása alá tartozó kollégák (10-12 fő) munkájának irányítása, ellenőrzése;
  • Készlet ellenőrzések, leltár előkészítése, lebonyolítása;
  • Raktári működéshez kapcsolódó raktárvezetői adminisztrációs feladatok ellátása és azok irányítása
  • Raktárrend fenntartásának biztosítása, raktárfegyelem, munka- és tűzvédelmi szabályok betartása;

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség, szakirányú végzettség előny
  • 3- 5 éves szakmai raktárvezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Raktárirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Folyamatszemlélet, folyamatos fejlesztésre való törekvés;
  • Jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • Együttműködési készség, határozottság, önállóság, igényesség

Szakmai önéletrajzban kérem a bérigényt is megjelölni!

Munkarend: egy műszak  termelő üzem, havi átlag munkaidő 174 óra.

Munkavégzés helye: Sóskút ipari park

Munkáltató: KEROX Kft.

Céges autóbusz indul: Budapest Etele tér Volán autóbusz pályaudvar, Tárnok vasút állomás, Érd-központ, Százhalombatta, Adony, Ercsi.

Elérhetőségek:
E-mail cím megjelenítése
Telefon: 06-30-193-6342

Helyek Budapest
Pest (Sóskút, Magyarország)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő