www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

40 éve működő alkatrészek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, naponta több mint 150 millió alkatrészt szállító, DINAMIKUSAN fejlődő multinacionális cég, a TR Hungary keresi lendületes, tapasztalt kollégáját

pozícióba.

Ön az ideális jelölt, ha képes tulajdonosi szemlélettel ellátni feladatát, nem retten meg 10 fő irányításától, szívesen és jól kommunikál, tárgyal, határozott, karizmatikus személyiség!

Fontos, hogy az új kolléga jól  tudjon tervezni legyen  szó akár munkaszervezési kérdésekről, akár új projekt menedzseléséről, véghezviteléről (pl. új telephely).

Feladatok:

  • Csavarraktár hagyományos, munkalap alapján történő raktározási, anyagmozgatási, valamint adminisztratív folyamatainak vezetése
  • 10 fő munkatárs munkájának napi koordinálása
  • Kapcsolattartás és tárgyalás szállítmányozási cégekkel
  • Operációs, vállalatirányítási rendszerben történő munkafolyamatok, tevékenységek kezelése, rögzítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret kommunikációképes színt
  • Minimum 5 év raktárvezetői tapasztalat
  • Operációs- és vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Karizmatikus vezetői képesség
  • Projekt menedzselési képesség
  • Precíz, igényes, motivált tulajdonosi szemlélettel rendelkező személy

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (+bonusz)
  • Fejlődés, előrejutási lehetőség (középvezetői pozícióval járó elismertség)
  • Külföldi tanulmányok
  • Induló projektekben való részvétel-irányítás

Munkarend: 08.00-16.30

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkavégzés helye Szigetszentmiklós
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest