www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 370 napja lejárt

A hazai papír-írószer piac egyik meghatározó szereplője felvételt hirdet

RAKTÁRVEZETŐ

munkakörbe!

Feladatok:

  • Raktári és árukezelési folyamatok irányítása, tervezése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések elkészítése
  • 15-20 fő napi munkájának szervezése, irányítása
  • Munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Teljesítmények értékelése
  • Munka, tűz és baleset védelem betartása, betartatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves raktározással összefüggő gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény- és ügyféorientáltság, nyitottság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontosság, megbízhatóság, önálló munkavégzés, lojalitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai tréningek és fejlődési lehetőség
  • Fejlett számítástechnikai háttér és szoftvertámogatás
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség

Önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő