www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Élelmiszeripari termékek kis-és nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő középvállalat

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktári tevékenységek hatékony megszervezése, működtetése valamint a napi munkában történő aktív részvétel
  • Raktározási rendszer felügyelete, előírások betartásának biztosítása
  • Raktár 6-8 fős csapatának irányítása
  • Jelentések készítése (készlet, selejt, FIFO)
  • Beérkező áruk átvétele, bevételezése, ellenőrzése
  • Kiszállítások megszervezése
  • Leltárak lebonyolítása, koordinálása
  • Éves auditra való felkészülés (IFS)
  • Sofőrökkel való folyamatos kommunikáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 év raktározási és logisztikai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Elhivatottság, felelősségvállalás
  • Jó munkabíró képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angolnyelv-tudás
  • Felsőfokú végzettség (logisztika, kereskedelem)
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú foglalkoztatottság

Munkavégzés helye:

  • Érd és vonzáskörzete

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Érd
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő